Projekty ZTI a UT

Zde si můžete prohlédnout výběr z projektů na nichž naše společnost spolupracovala

 

1/2018 - Projekt: Rekontrukce budovy "BB Centrum budova A"

Budova A z dílny architektonického ateliéru Atelier 8000 se nachází na hlavní třídě Vyskočilova, v centrální části BB Centra. Budova prošla v roce 2018 kompletní rekonstrukcí. V novém designu byla připravena pro nájemce závěrem roku 2018.

Investor: PASSERINVEST GROUP a.s.

Generální dodavatel: GEMO a.s.

Realizovali jsme zde rozvody vody a kanalizace. Hodnota zakázky 6,5 mil Kč

BBCentrum budova A

2/2018 - Projekt: Novostavba prodejny "Lidl, V Korytech"

Supermarket Lidl ve Strašnicích V Korytech byl kvůli modernizaci uzavřený. Jednalo se o kompletní remodeling prodejny – tj. zajištění nového designu objektu, úprava vnitřního členění prodejny a modernizace veškerých instalací a konstrukcí. Naše společnost se podílela na jeho obnově a v novém designu byl připraven pro své zákazníky v listopadu 2018.

Investor: Lidl

Generální dodavatel: Casta a.s.

Realizovali jsme zde rozvody vody a kanalizace. Hodnota zakázky 1,0 mil Kč

Lidl - V Korytech - Praha

3/2017 - 2018 - Projekt: Bytové domy "REZIDENCE DOCK C" Libeňské doky

Další pokračování výstavby exkluzivního projektu s názvem DOCK. Pokračující výstavba na jejíž další část byla přizvána opět i naše společnost. Na druhé straně slepého ramene Vltavy vznikají postupně další bytové domy i administrativní komplexy. Byty v této lokalitě povyšují standard a odpovídají požadavkům na moderní, kvalitní a spokojené bydlení. Celá rezidenční čtvrť která zde vzniká je určena všem, kteří hledají luxusní bydlení splňující požadavky i náročných klientů. I nadále jsou samozřejmostí garážová stání a sklepní prostory.
Nabídka bytů uspokojí každého zájemce. Byty jsou nabízeny od velikosti 1 + kk, až po dispozice 5 + kk, které mají obytnou plochu více než 100 metrů čtverečních.

Investor: CRESTYL real estate s.r.o.

Generální dodavatel: GEMO OLOMOUC s.r.o.

Realizovali jsme zde rozvody vody, kanalizace a topení včetně koncových prvků. Hodnota zakázky 7 mil Kč

DOCK C - blok Z Libeňské Doky

4/2017 - Projekt: Bytový dům "Byty Nesvadbova" Modřany

Projekt Byty Nesvadbova se nachází v jedinečné lokalitě starých Modřan a bere si za své dát stavbě ducha a charakter. Po dokončení nabídl účelné a funkční byty s moderními dispozicemi. Dům splynul s původní zástavbou, tvořenou pouze rodinnými domy a několikapodlažními zděnými bytovými domy, ale zároveň zde vyniknou jeho exteriéry.  
Vše s důrazem na vybroušené detaily, splňujícími nejvyšší nároky současného moderního bydlení. Všechny byty disponují v přízemí předzahrádkou a ve vyšších podlažích prostornou terasou nebo balkonem. Výstavba byla zahájena na konci prázdnin roku 2016 a dokončenena koncem roku 2017. Projekt nabídl 16 bytů s dispozicemi 1kk - 3kk a k tomu i 16 garážových stání.

Investor: Rezidence Nesvadbova s.r.o.

Generální dodavatel: VPP Group a.s.

Realizovali jsme zde rozvody vody, kanalizace a topení včetně koncových prvků. Hodnota zakázky 2,5 mil Kč

Byty Nesvadbova - Modřany

5/2017 - Projekt: Metropole, Bytové domy "Na Radosti" Zličín

Jeden z nejrozsáhlejších developerských projektů, které kdy byly v Praze realizovány, vyrůstá přímo u stanice metra B Zličín a velkého obchodně-zábavního centra Metropole Zličín. Nedaleko se nachází pošta, mateřská a základní škola, zdravotnická zařízení, lékárna a knihovna. Sportovní vyžití zajišťuje několik sportovních areálů, tenisová škola a fitness centrum. Vekou výhodou je i vynikající spojení na letiště. Výstavba této etapy byla zahájena na konci roku 2016, dokončena byla v roce 2017. Tento projekt složený z pěti samostatných objektů nabídl 131 bytů s dispozicemi 2kk - 4kk.

Investor: CENTRAL GROUP a.s.

Generální dodavatel: VCES a.s.

Realizovali jsme zde rozvody vody a kanalizace včetně instalace koncových prvků. Hodnota zakázky 7 mil Kč

Na Radosti II

6/2016 - Projekt: Bytové domy "REZIDENCE Trinity" Karlín

V bytovém domě "REZIDENCE Trinity" poblíž ulice Thámova a Rohanského nábřeží bbyly vystavěny celkem tři "věže", ve kterých je 107 bytových jednotek s dispozicemi 1+kk až 4+kk s terasami na střeše. Výstavba byla zahájena v červnu 2015 a dokončena v prosinci 2016. Užitná plocha bytů je v rozmezí 27–179 m2. Všechny byty mají balkon, terasu nebo předzahrádku. Byty 2+kk, 3+kk a 4+kk mají v ceně garážové stání.

Investor: Moravská stavební - INVEST a.s.

Generální dodavatel: Casta a.s.

Realizovali jsme zde rozvody vody, kanalizace a topení včetně koncových prvků. Hodnota zakázky 17 mil Kč

Rezidence Trinity - Karlín

7/2016 - Projekt: Bytové domy "Rezidence 4Blok" Vršovice

V lokalitě Praha 10 – Vršovice, v prostorách bývalého areálu Tesla Vršovice vznikl developerský projekt  "Rezidence Vršovice - 4blok". Výstavba byla zahájena v roce 2015 a dokončena byla v roce 2017. Tento bytový komplex nabídl 210 bytů s dispozicemi 1kk - 4kk, navíc jsou zde k dispozici rozlehlé penthousové byty 5kk s terasami v nejvyšších podlažích.

Investor: CRESTYL real estate s.r.o.

Generální dodavatel: VCES a.s.

Realizovali jsme zde rozvody vody a kanalizace včetně instalace koncových prvků. Hodnota zakázky 6 mil Kč

4Blok - bytové domy Tesla Vršovice

8/2016 - Projekt: Průmyslová hala "Continental Automotive Czech Republic" Jičín

Závod v Jičíně rozšířil stávající výrobní kapacity o další výrobní halu pro lisování plastů. Vzniklo 400 nových pracovních míst. Zahájení provozu proběhlo od 8/2016.

Investor: Continental Automotive Czech Republic

Generální dodavatel: VCES a.s.

Realizovány rozvody vody, kanalizace, topení a plynu včetně koncových prvků. Hodnota zakázky 4 mil Kč

Continental Automotive Czech Republic

9/2015 - Projekt: Bytové domy "Kolovraty - K Říčanům"

Obytný soubor tvoří dva čtyřpodlažní bytové domy s výtahem, navazující na stávající vilovou zástavbu. V menším z domů se nachází 22 bytových jednotek. Ve větším domě se dvěma vchody je 56 bytů a 5 nebytových prostor. K dispozici zde jsou byty 1+kk (25 m2) až 3+kk (77 m2). U přízemních bytů zvyšují komfort bydlení oplocené předzahrádky o velikosti od 60 do 195 m.

Tento projekt mimo jiné nabídl svým novým obyvatelům soukromý park plný zeleně sloužící k relaxaci a odpočinku.

Investor: BEMETT a.s.

Generální dodavatel: VCES a.s.

Realizovány rozvody vody a kanalizace včetně koncových prvků. Hodnota zakázky 5 mil Kč

Bytové domy Kolovraty

 

10/2014 - 2015 - Projekt: Bytové domy "REZIDENCE DOCK C" Libeňské doky

Pokračování výstavby exkluzivního projektu s názvem DOCK, tentokrát na druhé straně slepého ramene Vltavy, u něhož celý projekt vyrůstá. Byty v této lokalitě vyhovují všem moderním požadavkům na kvalitní a spokojené bydlení. Jejich součástí jsou například kvalitní španělské obklady a dlažba, dřevěné podlahy ve všech obytných místnostech a mnoho dalších designových prvků. I tato rezidence je určena těm, kteří hledají luxusní bydlení splňující požadavky i náročných klientů. Naprostou samozřejmostí jsou i garážová stání a sklepní prostory.
Nabídka bytů uspokojí každého zájemce. Byty jsou zde od velikosti 1 + kk, až po dispozice 4 + kk, které mají obytnou plochu více než 100 metrů čtverečních.

Investor: CRESTYL real estate s.r.o.

Generální dodavatel: VCES a.s.

Realizovány rozvody vody, kanalizace a topení včetně koncových prvků. Hodnota zakázky 16 mil Kč

DOCK C - Libeňské Doky

 

11/2011-2012 - Projekt: Bytové domy "REZIDENCE DOCK A" Libeňské doky

Exkluzivní projekt s názvem DOCK se nachází u břehu Vltavy v přímé blízkosti Thomayerových sadů a Libeňského zámečku. Vyznačuje se výborným architektonickým zpracováním s citem pro detail, velkoryse řešenými byty i samotnými domy a jejich okolí. V projektu naleznete byty s dispozicemi 1kk - 4kk, navíc jsou k dispozici rozlehlé penthousové byty 5kk v nejvyšších podlažích.
Projekt nabídl svým obyvatelům veškerou občanskou vybavenost a v suterénu také garážová stání.

Investor: CRESTYL real estate s.r.o.

Generální dodavatel: GEMO OLOMOUC, spol. s r.o.

Realizovány rozvody vody, kanalizace a topení včetně koncových prvků. Hodnota zakázky 15 mil Kč

DOCK A - Libeňské Doky