Projekty ZTI a UT

     V současné době se podílíme na realizaci několika projektů, ve kterých instalujeme vnitřní rozvody vody, kanalizace a topení.

 

1/2018 - Projekt: Rekontrukce budovy "BB Centrum budova A" 

     Budova A z dílny architektonického ateliéru Atelier 8000 se nachází na hlavní třídě Vyskočilova, v centrální části BB Centra. Budova prochází v současné době kompletní rekonstrukcí. V novém designu bude připravena pro nájemce ve 2. čtvrtletí 2018. 

 

Investor: PASSERINVEST GROUP a.s.

Generální dodavatel: GEMO a.s.

 

Realizujeme zde rozvody vody a kanalizace. Hodnota zakázky 6,5 mil Kč

BBCentrum budova A

 

2/2018 - Projekt: Rekontrukce prodejny "Lidl, V Korytech" 

     Supermarket Lidl ve Strašnicích V Korytech je uzavřený kvůli modernizaci. Jedná se o kompletní remodeling prodejny – tj. zajištění nového designu objektu, úprava vnitřního členění prodejny a modernizace veškerých instalací a konstrukcí. Naše společnost se podílí na jeho obnově a v novém designu bude připraven pro své zákazníky v listopadu 2018. 

 

Investor:

Generální dodavatel: Casta a.s.

 

Realizujeme zde rozvody vody a kanalizace. Hodnota zakázky 1,0 mil Kč

Lidl - V Korytech - Praha

 

3/2017 - 2018 - Projekt: Bytové domy "REZIDENCE DOCK C" Libeňské doky

      Další pokračování výstavby exkluzivního projektu s názvem DOCK. Pokračující výstavba na jejíž další část byla přizvána opět naše společnost. Na druhé straně slepého ramene Vltavy vznikají postupně další bytové domy i administrativní komplexy. Byty v této lokalitě povyšují standard a odpovídají požadavkům na moderní, kvalitní a spokojené bydlení. Celá rezidenční čtvrť která zde vzniká je určena všem, kteří hledají luxusní bydlení splňující požadavky i náročných klientů. I nadále jsou samozřejmostí garážová stání a sklepní prostory.
     Nabídka bytů uspokojí každého zájemce. Byty jsou nabízeny od velikosti 1 + kk, až po dispozice 5 + kk, které mají obytnou plochu více než 100 metrů čtverečních.

 

Investor: CRESTYL real estate s.r.o.

Generální dodavatel: GEMO OLOMOUC s.r.o.

 

Realizujeme zde rozvody vody, kanalizace a topení včetně koncových prvků. Hodnota zakázky 7 mil Kč

 DOCK C - blok Z Libeňské Doky 

 

     Dále si můžete prohlédnout výběr z projektů na nichž naše společnost spolupracovala

 

1/2017 - Projekt: Bytový dům "Byty Nesvadbova" Modřany 

     Nový projekt Byty Nesvadbova se nachází v jedinečné lokalitě starých Modřan a bere si za své dát stavbě ducha a charakter. Po dokončení nabídne účelné a funkční byty s moderními dispozicemi. Dům splyne s původní zástavbou, tvořenou pouze rodinnými domy a několikapodlažními zděnými bytovými domy, ale zároveň vyniknou jeho exteriéry.  
     Vše s důrazem na vybroušené detaily, splňujícími nejvyšší nároky současného moderního bydlení. Všechny byty disponují v přízemí předzahrádkou a ve vyšších podlažích prostornou terasou nebo balkonem. Výstavba byla zahájena na konci prázdnin roku 2016 a dokončení je plánováno do konce roku 2017. Projekt nabídne 16 bytů s dispozicemi 1kk - 3kk a k tomu i 16 garážových stání.

 

Investor: Rezidence Nesvadbova s.r.o.

Generální dodavatel: VPP Group a.s.

 

Realizovali jsme zde rozvody vody, kanalizace a topení včetně koncových prvků. Hodnota zakázky 2,5 mil Kč

Byty Nesvadbova - Modřany

 

2/2017 - Projekt: Metropole, Bytové domy "Na Radosti" Zličín 

  Jeden z nejrozsáhlejších developerských projektů, které kdy byly v Praze realizovány, vyrůstá přímo u stanice metra B Zličín a velkého obchodně-zábavního centra Metropole Zličín. Nedaleko se nachází pošta, mateřská a základní škola, zdravotnická zařízení, lékárna a knihovna. Sportovní vyžití zajišťuje několik sportovních areálů, tenisová škola a fitness centrum. Vekou výhodou je i vynikající spojení na letiště. Výstavba této etapy byla zahájena na konci roku 2016, dokončení je plánováno v roce 2017. Tento projekt složený z pěti samostatných objektů nabídne 131 bytů s dispozicemi 2kk - 4kk.

 

Investor: CENTRAL GROUP a.s.

Generální dodavatel: VCES a.s.

 

Realizovali jsme zde rozvody vody a kanalizace včetně instalace koncových prvků. Hodnota zakázky 7 mil Kč

Na Radosti II

 

3/2016 - Projekt: Bytové domy "REZIDENCE Trinity" Karlín

     V bytovém domě "REZIDENCE Trinity" poblíž ulice Thámova a Rohanského nábřeží budou vystavěny celkem tři "věže", ve kterých bude 107 bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 4+kk s terasami na střeše. Výstavba byla zahájena v červnu 2015, dokončení je naplánováno na prosinec 2016. Užitná plocha bytů je v rozmezí 27–179 m2. Všechny byty mají balkon, terasu nebo předzahrádku. Byty 2+kk, 3+kk a 4+kk mají v ceně garážové stání.

 

Investor: Moravská stavební - INVEST a.s.

Generální dodavatel: Casta a.s.

 

Realizovali jsme zde rozvody vody, kanalizace a topení včetně koncových prvků. Hodnota zakázky 17 mil Kč

Rezidence Trinity - Karlín

 

4/2016 - Projekt: Bytové domy "Rezidence 4Blok" Vršovice

     V lokalitě Praha 10 – Vršovice, v prostorách bývalého areálu Tesla Vršovice vzniká developerský projekt  Rezidence Vršovice - 4blok. Výstavba byla zahájena v roce 2015, dokončení je plánováno v roce 2017. Tento bytový komplex nabídne 210 bytů s dispozicemi 1kk - 4kk, navíc jsou k dispozici rozlehlé penthousové byty 5kk s terasami v nejvyšších podlažích.

 

Investor: CRESTYL real estate s.r.o.

Generální dodavatel: VCES a.s.

 

Realizovali jsme zde rozvody vody a kanalizace včetně instalace koncových prvků. Hodnota zakázky 6 mil Kč

4Blok - bytové domy Tesla Vršovice

 

5/2016 - Projekt: Průmyslová hala "Continental Automotive Czech Republic" Jičín

     Závod v Jičíně rozšířil stávající výrobní kapacity o další výrobní halu pro lisování plastů. Vzniká 400 nových pracovních míst. Se zahájením provozu se počítá od 8/2016.

 

Investor: Continental Automotive Czech Republic

Generální dodavatel: VCES a.s.

 

Realizovány rozvody vody, kanalizace, topení a plynu včetně koncových prvků. Hodnota zakázky 4 mil Kč

Continental Automotive Czech Republic

 

6/2015 - Projekt: Bytové domy "Kolovraty - K Říčanům"

      Obytný soubor tvoří dva čtyřpodlažní bytové domy s výtahem, navazující na stávající vilovou zástavbu. V menším z domů se nachází 22 bytových jednotek. Ve větším domě se dvěma vchody je 56 bytů a 5 nebytových prostor. K dispozici tak jsou byty 1+kk (25 m2) až 3+kk (77 m2). U přízemních bytů zvyšují komfort bydlení oplocené předzahrádky o velikosti od 60 do 195 m.

     Tento projekt mimo jiné nabízí svým novým obyvatelům soukromý park plný zeleně sloužící k relaxaci a odpočinku.

 

Investor: BEMETT a.s.

Generální dodavatel: VCES a.s.

 

Realizovány rozvody vody a kanalizace včetně koncových prvků. Hodnota zakázky 5 mil Kč

Bytové domy Kolovraty

 

 

7/2014 - 2015 - Projekt: Bytové domy "REZIDENCE DOCK C" Libeňské doky

      Pokračování výstavby exkluzivního projektu s názvem DOCK, tentokrát na druhé straně slepého ramene Vltavy, u něhož celý projekt vyrůstá. Byty v této lokalitě vyhovují všem moderním požadavkům na kvalitní a spokojené bydlení. Jejich součástí jsou například kvalitní španělské obklady a dlažba, dřevěné podlahy ve všech obytných místnostech a mnoho dalších designových prvků. I tato rezidence je určena těm, kteří hledají luxusní bydlení splňující požadavky i náročných klientů. Naprostou samozřejmostí jsou i garážová stání a sklepní prostory.
     Nabídka bytů uspokojí každého zájemce. Byty jsou nabízeny od velikosti 1 + kk, až po dispozice 4 + kk, které mají obytnou plochu více než 100 metrů čtverečních.

 

Investor: CRESTYL real estate s.r.o.

Generální dodavatel: VCES a.s.

 

Realizovány rozvody vody, kanalizace a topení včetně koncových prvků. Hodnota zakázky 16 mil Kč

 DOCK C - Libeňské Doky 

 

8/2011-2012 - Projekt: Bytové domy "REZIDENCE DOCK A" Libeňské doky

     Exkluzivní projekt s názvem DOCK se nachází u břehu Vltavy v přímé blízkosti Thomayerových sadů a Libeňského zámečku. Vyznačuje se výborným architektonickým zpracováním s citem pro detail, velkoryse řešenými byty i samotnými domy a jejich okolí. V projektu naleznete byty s dispozicemi 1kk - 4kk, navíc jsou k dispozici rozlehlé penthousové byty 5kk v nejvyšších podlažích.
Projekt nabízí veškerou občanskou vybavenost a v suterénu také garážová stání.

 

Investor: CRESTYL real estate s.r.o.

Generální dodavatel: GEMO OLOMOUC, spol. s r.o.

 

Realizovány rozvody vody, kanalizace a topení včetně koncových prvků. Hodnota zakázky 15 mil Kč

 DOCK A - Libeňské Doky